18. May, 2016

18. května 2016 v 20:58 | evie |  journal

přišel čas na vylití si srdíčka (ne sice tak úplně..)

Za prvné bych chtěla říct že mě hrozně překvapuje návštěvnost tady, tento týden už tu bylo 27 lidí, což mi příjde neskutečné po jak dlouhé době jsem to tady obnovila, no ale zároveň doufám, že to taky tak zůstane a budou vás moje články bavit. Z předešlých zkušeností se pokusím počet těhle "deníčků" zmenšit na minimum.Takže. Na doporučení kamarádky jsem začala sledovat seriál Arrow a pokud ho teda neznáte, hrozně bych ho chtěla taky doporučit!! Pomalu, ale jistě mi to ničí život :--). Přivedlo mě to na starý nápad, že bych chtěla vyzkoušet lukostřelbu. Už jako malá jsem s kamarádkou zkoušela střílet z dřevěného luku co kamarádčin taťka vyrobil. Samozřejmě nám to ani jedné nešlo a tak jsem to tak nějak chtěla vyzkoušet doopravdy. No a teď jsem si už našla nějaké klub v mojem okolí, tak uvidíme jesli to hecnu:D

Dále bych chtěla zmínit x tuhle x písničku, která je teď dost známá podle mě, ale i tak, furt mi hraje v hlavě a nemůžu si to přestat zpívat, šílenost, v dobrém slova smyslu.
Tyjo, jak tady ťukám do té klávesnice, dochází mi, jak moc jsem už vyšla ze cviku se psaním. A nebo jsem taky "dospěla" a snažím se nepsat až moc takové blbosti. Kdoví.


Hele, taky tak děsně prokrastinujete?:D Já bych řekla že jsem královna všech prokrastinátorů:--). Nejhorší je, že já moc dobře vím, co všechno musím udělat, ale i tak raději ležím a přemýšlím o živote, lol. Zrovna teď prokrastinuju, dalo by se říct. Mám se učit chemii (shit, právě jsem došla k hrůznému zjištění - a to že je už děvět!!! ), na kterou jsem se už sice dívala, ale slíbila jsem si, že si to ještě jednou přečtu. No a jak to zase dopadlo??
Achjo, jsem tragéd:D

Jinak, kdyby náhodou někoho (je mi jasné že nikoho) zajímalo, co plánuju dál (v podstatě si tady dělám to do list sama pro sebe, ale tak neva no), tak bych hrozně ráda chtěla přidat nějaké fotky. Děěsně často fotím nebe a některé fotky se mi fakt líbí, tak je tu kdyžtak zítra nebo tak hodím. Dál bych chtěla udělat nějaký článek, kde vypíšu nějaké moje oblíbené filmy/seriály/písničky/aplikace/knížky které bych chtěla doporučit, protože já to dost často sama vyhledávám, zvlášť ty filmy nebo seriály, podle mě to vždycky příjde vhod, ne?:D

Já teda dneska končím, snad si tohle vůbec někdo přečte, ha ha.
Zatím.

Love always, eva.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama