Červenec 2017

New music Thursday

6. července 2017 v 13:18 | evie |  music

Na Spotify funguje tuším "New music Friday", tak že bych rozjela něco podobného ve čtvrtky?:D Ale ne, jen bych tady chtěla dát takový "playlist" písniček které jsem si v poslední době zamilovala a nejsou to dle mého takové ty klasické rádiové hity, kterých je všude plno, protože nových písniček není nikdy dost, no ne?


1. New Hope Club - Water

(je to boyband z UK tuším a teď mají jejich první EP, ale zároveň mají i hrozně super covery,
třeba Strip that Down nebo There's nothing holding me back od nich mi lu ju)

2. Zak Abel - All I Ever Do


May&June in photos

5. července 2017 v 19:29 | evie |  photography

Samozřejmě to nejsou celé dva měsíce ve fotkách, berte to s rezervou, ale tohle jsou nějaké mé oblíbené ( i když silně amatérské) fotky které se mi tak nějak povedly v poslední době vyfotit a říkala jsem si, že se tu o ně taky podělím.


If not now, when?

3. července 2017 v 18:30 | evie |  other
Live, my dear, live.

Strašně tu nechci házet nějaké cheesy citáty o tom jak by se měl život prožít na plno, protože to všichni známe, ale události posledních pár týdnů celkem změnily můj názor.
Lidi umírají pořád, na tom není nic divného, ale v malém městě kde bydlím zemřeli během asi tří týdnů dva mladí lidé, oba na motorce. To mě přimělo trochu uvažovat, protože mi došlo, že nikdy nevíme, kdy jsme na řadě my a většinou s tím ani nic neuděláme. Je jedno jak třeba moc dobře a bezpečně řídíme, může se stát, že do nás nějaký opilý řidič vrazí.