If not now, when?

3. července 2017 v 18:30 | evie |  other
Live, my dear, live.

Strašně tu nechci házet nějaké cheesy citáty o tom jak by se měl život prožít na plno, protože to všichni známe, ale události posledních pár týdnů celkem změnily můj názor.
Lidi umírají pořád, na tom není nic divného, ale v malém městě kde bydlím zemřeli během asi tří týdnů dva mladí lidé, oba na motorce. To mě přimělo trochu uvažovat, protože mi došlo, že nikdy nevíme, kdy jsme na řadě my a většinou s tím ani nic neuděláme. Je jedno jak třeba moc dobře a bezpečně řídíme, může se stát, že do nás nějaký opilý řidič vrazí.

Co se tak trochu týče i téhle tématiky, poměrně dobrý film je "Before i fall", na který jsem se dívala asi ve dvě hodiny ráno a ve finále mě to vzalo trochu víc, než jsem čekala, heh. Řekla jsem si, že už nebudu na nic čekat, protože je pravda, že nás nikdo nedrží. Nic nás nedrží od toho, abychom aspoň trochu nemohli každý den změnit svůj svět úplně od základů. Máme celý život pevně v rukách a nevíme co s tím vším dělat.
Proč čekat na pátek odpoledne? Pojďme vytěžit co nejvíc z úterního rána! Proč čekat na léto? Na to až se do nás někdo zamiluje? Zamilujme se první, do každodenních maličkostí, jako třeba když nám nějaký roztomilý kluk ve škole podrží dveře, někdo ti pochválí outfit nebo nový účes který právě zkoušíš. V životě nejde o velké romantické gesta, drobné detaily jsou ty, které si nakonec budeme nejvíc pamatovat.

Protože když ne teď, tak kdy? A když ne ty, tak kdo?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama